Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 oldalsáv kikapcsol...

Windows 8.1 oldalsáv kikapcsolása? Az agyamra megy.

Figyelt kérdés

Hol tudom kikapcsolni? Idegesítő, hogy 2 percenként előjön és nem tudom, hogy miért. (Valahogy úgy mozog a kurzor és akkor... Szóval előjön, ha akarom, ha nem és ez nagyon idegesítő, ha dolgozom.) Az olyanokat már beállítottam, hogy ha sarokhoz ér a kurzor, akkor ne jöjjön elő stb., de ehhez semmit nem találtam. Még testre szabni sem tudom.


Olyat ne írjatok, hogy gépházban / vezérlőpultnál, azzal nem sokra megyek. Végigböngésztem és nem találtam, így pontos folyamatot kérek. Pl. vezérlőpult, azon belül ez és ez, azon belül stb.


2015. jan. 25. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Pedig ott kell keresned ! :)

Gépház---Gépek és eszközök---Sávok és szélek.


[link]

2015. jan. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Tálcára jobbklikk -> tulajdonságok, és ott az egyik fülön kikapcsolhatod.


(Az előző meg menjen köbe a metró f***s kedvéért, ha akar...)

2015. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ühüm, igen, ezt megtaláltam én is. Mindent ki is kapcsoltam. Ennek ellenére "ide vigyorog a képembe az oldalsáv". Most már rájöttem, hogy lehet előhozni, ha akarom, de sajnos akkor is előjön, ha véletlenül odaérek és nem akarom... :/
2015. jan. 25. 08:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi második! :-) Az első is csak segíteni akart... ;-)
2015. jan. 25. 08:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha ja, ebbe a tálca - tulajdonságok pontba is eljutottam már. Itt sincs semmi olyan, ami az oldalsávra vonatkozna..., ill. itt is ki van kapcsolva minden olyan, ami előhozhatná ezt az oldalsávot...
2015. jan. 25. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2.-ik: Nem tudom és nem is akarom dekódolni azt a zagyvaságot amit írtál. Én ide azért szoktam jönni, mint ahogy a kérdező le is írta, hogy segítsek azoknak, akiknek kérdésük van valamilyen témával kapcsolatban.

Bizonyára még benned lehet a tegnapi kemény buli hatása, és részeg vagy. Mással nem tudom magyarázni, hogy ilyen ostobaságokat írsz.

További szép napot.

2015. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is azt javasoltam volna, amit az 1. írt. 2. kommentelőt nem értem, de az agyi színvonalához lehet mérni.
2015. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!