Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől veszélyes a helyzet?...

Mitől veszélyes a helyzet? (Kép és részletek. )

Figyelt kérdés

Egy jó hónapja gyakran előfordul, hogy erősen dolgozik a gép (Win7), pedig semmi oka nincs rá. A CPU-használat 0-5 % között van, mégis úgy lefogja valami a gépet, hogy még a kurzornyíl is lefagy pár másodpercre.

Már több vírus- és kémprogramirtóval átnézettem, egy-két apróságot találtak, de eltávolításuk ellenére nem javul a helyzet.

Most felraktam a képen lévő progit (nem sokat értek a géphez, csak kíváncsiságból, hátha kiderül valami), és azt írta ki, hogy veszélyes. De hogy mi? És mit tudnék csinálni?


[link]


2015. jan. 26. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Haldoklik a vinyód. Már a leírásod alapján is erre tippeltem, a kép csak megerősítette ezt. Cseréld ki minél előbb, mert minél tovább húzod, annál nagyobb a teljes adatvesztés esélye.
2015. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fene egye meg. Még két éves sincs a gép, ha jól emléxem. A nyáron meg a tápegység halt meg.

Lehet, hogy még garanciális lenne, csak nem találom a papírjait, hiába túrtam fel múltkor a lakást, pedig gondosan el szoktam tenni mindent.


Köszönöm a választ.

2015. jan. 26. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet összefüggés, a gagyi tápok előszeretettel gyilkolják meg a vinyókat, CD meghajtókat és efféle apróságokat, mert nem jó és nem stabil feszültséget adnak nekik. Többek között ezért is érdemes beruházni egy rendes tápba.
2015. jan. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A város legjobb üzletében rakták össze a gépet...

Hát, így jártam.

Most már jobb tápegység van benne.

2015. jan. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!