Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Legújabb verziós Windows 10...

A Legújabb verziós Windows 10 TP már használható fő rendszerként is?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik preview rendszert sem lehet fő rendszernek _ajánlani_, mert tele lehet hibákkal, illetve egyáltalán nem biztos, hogy a későbbi verziókat újratelepítés nélkül fel tudod rá tenni.
2015. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 2 napja használom és eddig nagyon is stabilan működik. Bizonyos Win 8.1-es hibák is javítva lettek benne, pl. végre be lehet zárni a modern Appokat ténylegesen úgy, hogy nem futnak tovább a háttérben. Illetve az UEFI bootolás is ment egyből lemezről, nem úgy mint a 8.1-nél. A rendszer egyébként nagyon gyors is, ami szintén nem rossz dolog.:) Én idáig elégedett vagyok vele nagyon is.
2015. jan. 26. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Fő Rendszerként?

max. akkor, ha megjelenik hozzá az első szerviz-csomag (SP1)is!

addig nem javasolt...

2015. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szórakozásra használod a gépet akkor nyugodtan. (De azért ha a munkaeszközöd és a fizetésed függ tőle, akkor NAGYON NEM ajánlom.)
2015. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg beta, addig nem ajánlott felrakni, mint fő rendszert, csak akkor ha szórakozásra használod a géped. Ha másra is, akkor szerintem is NAGYON NEM AJÁNLOTT!
2015. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!