Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winsxs mappa. Konkrétan mi...

Winsxs mappa. Konkrétan mi fog történni, ha letörlöm?

Figyelt kérdés
Elegem van már abból, hogy csak a windows mappa több mint 20 gigás. Úgy van partícionálva a gépem, hogy a windows-nak hagytam 40 gigát, azt hittem annyi elég lesz... De nem számítottam arra, hogy a windows csak hízni és hízni fog, hozzáadva a dokumentumok mappa, az appdata meg ilyen hasonló rendszerfájlokat tartalmazó mappák, nam meg a hiberfil és már be is telt az egész merevlemez, szaggat a gép mint a fene... Nézegettem, honnan lehetne törölni, hát a winsxs mappa pofátlanul nagy. Több programot futtattam már, ami elvileg lecsökkenti, de csak pár megával lett kissebb, még mindig 10 giga, és minden windows frissítésnél csak tovább nő. Hát most már nem tud hova, mivel full betelt a rendszermeghajtó. Mi fog történni ha letörlöm a francba a winsxs-t? Meghal a rendszer?

2015. jan. 26. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg.


At tudod meretezni a C meghajtot, nem a winsxs torlese a megoldas...

2015. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!