Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome hiba? A Google Chrome...

Ambn kérdése:

Chrome hiba? A Google Chrome az indulást követően rendre bezárul, és semmilyen hibaüzenet nem jelenik meg, előfordulhat, hogy a Google Chrome felhasználói profilom sérült meg.

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Futtass le online scannert, lehet, hogy vírusod van.

Nekem napokig játszotta azt, hogy nem töltött be semmit, pedig ment a net.

Mint kiderült, rövid időn belül több Adobe Flash Player frissitést kapott a Chrome, a Google berágott és átálltak HTML5-re pl. a Youtube videóknál. Ez pedig alaposan megzavarta a Chrome böngészőt. Mérgemben letöröltem, de a Felhőben megtartottam a könyvjelzőket és a beállításokat. Most rendben működik.

2015. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
F-Secure-vel átvizsgáltam a gépet, de nem talált semmit. Új felhasználói profilt is csináltam, de az se segített!Az online scannert meg nem tudom elindítani!
2015. jan. 31. 10:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem indul az online scanner, akkor ez bizony vírus. Általában a trójaiak nem engedik a kapcsolatot a vírusirtók szervereivel. Vidd el szervízbe, ott net nélkül, pentdrive-ról inditható vírusirtóval leszedik.
2015. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az F-Secure online scannert sikerült lefuttatni, de nem talált semmit! Mi lehet a probléma?
2015. jan. 31. 13:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Malwarebytes-t töltsd le és futtasd le.

[link]

2015. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez sem talált semmit!
2015. febr. 1. 14:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Töröld le teljesen a Chrome-t és próbáld meg tisztán telepíteni. Registryből is töröld. Aztán innen töltsd le az újat.

[link]

2015. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Registryből hogyan tudom törölni?
2015. febr. 1. 21:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Windows7-ből tudom, Startmenű, bal oldalon alul beírod a keresőbe: regedit. Ez a Regisztrációs adatbázis. HKEY Current User, Software. Itt megkeresed a Google-t és jobb egérgomb: törlés. De SEMMIT máshoz ne nyúlj, mert megsérülhet a Windows!
2015. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!