Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letoltottem iphonera a legujab...

Letoltottem iphonera a legujabb snapchat frissitest es nem tudom megnezni hogy kinek ki a best friendje. Hogy kell? Vagy esetleg visszaallitani az elozore a snapchatet? Mert zavar hogy nem latom. Ahol eddig volt ott most mystorykat hoz ko.

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 18:16
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ebben a verzióban kikerült a best friend funkció, valaki örült neki talán még többen nem! Annyira sokan nem, hogy twitteren azt írták a következő updateben visszateszik! Az összes ismerösödet meg tudod egyébként nézni ha a kamera résznél rányomsz a snapchat logóra, lejön egy menü és ott van hogy my contacts, ha rákattintasz egy névre a pontszámát is láthatod! Ha pedig még nem fedezted fel ahol most a storik vannak jobb felül van egy karika kattints rá és fedezd fel! ;)
2015. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi az oldalt az a karika? Mikor fellépek folyton villog. Mi az?
2015. febr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!