Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell krekkelni a Need...

Hogyan kell krekkelni a Need For Speed under ground 1-et?

Figyelt kérdés
Letudná nekem írni valaki szóról szóra?
2008. aug. 21. 15:08
 1/9 anonim válasza:
88%
hát megveszed a boltban. és az már krekkelve is lesz.
2008. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

azt hiszem, te tévedésben vagy...

egy program feltörése nem olyan egyszerű eljárás. eléggé magad szintű programozási ismeretek, speciális segédprogramok kellenek ahhoz, hogy nekiállhass.

ha a kérdést így teszed fel, ahogy feltetted, akkor valószínűleg elemi ismereteid sem nagyon vannak a programok felépítéséről, működéséről.

így az első válaszolónak van igaza:

vedd meg a boltban...

2008. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
magad=magas
2008. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

hát ez pont nem szükséges: "eléggé magas szintű programozási ismeretek". meg ez sem: "speciális segédprogramok kellenek ahhoz, hogy nekiállhass"


kell 1 wdasm32 nevű progi vagy a softice ha még létezik.

igen ez 2progi szinte biztos hogy elég. esetleg még1 unpacker, ha tömöritve van az exe. meg esetleg 1 hexeditor, ha nincs patchelve a wdasm32. meg tudjál offset cimel számolni. meg nagyon nagyon sok idő, ha még nem csináltál ilyet. de szerintem te maradj a boltál, főleg hogy krekknek írtad a crack-et.

2008. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előzőnek:

gondolod, hogy a kérdező tudja egyáltalán értelmezni, amit leírtál?

:)

az "elég magas szintű" programozási ismeret relatív, de mindenképpen feltételezi, hogy jártas legyen az adott programnyelvben, különben azt sem tudja, hogy honnan induljon el...

2008. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha már a crackellt verziót letöltöd valamilyen torrent oldalról. :D
2008. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem arra gondolt, hogy hogyan lehet feltörni programokkal a játékot, hanem arra, hogy ha felrakja a játékot és megvan hozzá neki már a crack file is, akkor azt hogy lehet összehozni úgy hogy elinduljon a játék. Legalábbis szerintem... Aztán majd ő megmondja, hogy hogy értette. :)
2008. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én tudom hogy kell megcsináőlni de csak emailba válaszolom meg és dvd iro meg programok szükségesek !
2009. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én már töltötem le seuromos játékot toarentröl (toca race driver 3)dvolt az de nemvolt az igazi nem akart elindulni másolás védelem kikelett huznom ide kabelt a dvd irobol mert nézte igy indult el daemon toulsal még egy valami

még gondom van data.cab installshied féle tömöritett filekal

mert van zipscen ami tisztán beolvassa de javitani vagy hozzáadni filokat nem tud de többi hasztalan program nem alkalmas semmiresem (winrar,winzip) és még sorolhatnám ha van valakinek ötlete ezzel kapcsolatban kérem irjon email windows100@freemail.hu ra

2009. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!