Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jelenlegi legnagyobb...

Melyik a jelenlegi legnagyobb gépigényü játék max grafikán felbontásban?

Figyelt kérdés
vagy szimulátor? de inkább ha lehet az elsõ 3-5öt is írhatjátok nekem.
2015. jan. 27. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A Crysis 2.... Miért is? hmmmm... várj...


Ááááá már rémlik!! Talán azért mert direkt azért dolgoztak, programoztak bele extra algoritmusokat, hogy bármilyen gépet kicsináljon??!!


Dögöljenek meg azok, akik ezt a játékot megvették, és ne a számítógép!: Miért tartják fenn a játék készítőit??!

2015. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 -es: Crysis 3 ;-)


GTA V lesz (ha végre kijön)

2015. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gta 5? mivan? az nem két éve beszéltek róla hogy kijön??? de ha kijn mekkorák lesznek az igényeik?
2015. jan. 28. 01:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit legutóbb hallottam a GTA V -ről, hogy 8GB RAM, több mint 60GB HDD, csúcskategóriás CPU és akár 2 TOP kategóriás VGA is kellhet a maxhoz amit ki lehet belőle hozni.
2015. jan. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én meg most azt olvastam hogy nem is lessz gta mert ennyitõl még a 4-es is laggolna csak írtak valamit hogy ne akadjanak ki az emberek és hogy botrány lessz a rockstargammel. szerintem ebben lehet valami... évek óta húzzák az idõt.
2015. jan. 28. 02:32
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Gta5 A játék érkezése PC-re módosult, 2015. január 27. helyett március 24., kedden várható.

Elővételben sok elkelt azaz nem kamu a megjelenés.

Egy igazi proci/ram zabáló játék lesz,már egy GTX660 vagy egy HD7870-el(2GBram)elfut viszont igényli a négymagos I5 3,2 GHz-4GB ram vagy amd nyolc mag 4GHz-8GB ram-ot.Ez alatt zsákbamacska.

2015. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Ezeknek van gépigényük azt tudom:

Assassin's Creed Unity

Watch dogs

Battlefield 4

2015. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor látszik, hogy mekkora egy f¤s vakvágányra jutott a PC ipar... meg ami még hozzá hasonló.


Ha a sok gamer gépét, akik óriási számítástechnikai kapacitásokat véreztetnek el baromságokon, komcsi módon bedobnánk a K+F szektorba - legyen szó bármilyen tudományterületről - szvsz. kb. már máról holnapra jobbá és élhetőbbé vállna a világ.


De a büdös életbe nem lesz ilyen, mert az ember a legmakacsabb faj itt az egész univerzumban. (leszámítva talán a vírusokat és szélsőséges parazitákat)

2015. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!