Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám újratelepíteni...

Hogyan tudnám újratelepíteni a laptopom?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új laptopot. Linux volt rajta és már akkor szenvedtem a Windows feltelepítésével, azonban amikor külső hhd-ről telepítettem magától beindult. Előtte a bios-ban beállítottam a sorrendeket.. Most azonban ismét újra szeretném telepíteni, de sehogy nem tudom elindítani a telepítőt. Valakinek ötlet?
2015. jan. 28. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

-cd-t berakjuk,lapit kikapcsoljuk,

-lapit bekapcsoljuk ,erre ő megkérdezi,hogy telepítünk e,ha igen,nyomjon meg egy gombot,

-megnyomunk egy gombot és elindul a telepítés

2015. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyire amatőrnek ne nézz már azért haver... :)
2015. jan. 28. 11:08
 3/3 anonim válasza:
Belső Hddről(re) akarod telepíteni? Függ a hackelt windowstól is, alegtöbb tört windows telepítójét tudod windowsból indítani, a lényeg, hogy a BIOSban elsó helyen álljon az a merevlemez, amiról, és amire telepíted. Ha külsó vinyóra telepítetted, akkor is indítsd el a telepítőt, aztán elvileg neki fel kellene ajánlania a partíciók létrehozását, meg, hogy hová akarod telepíteni majd a windowst. Hanyas windowsról beszélünk amúgy? Mert amit írtam az 7-ig re vonatkozik.
2015. jan. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!