Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elég jó gaming pc a játék még...

Elég jó gaming pc a játék még is kilép?

Figyelt kérdés

Lenne egy iylen gépem:


ASUS GTX760-DC2OC-2GD5 GTX760 2GB GDDR5 OC PCIE

ASUS Xonar DGX (ASM)

CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1600MHz CL8 KIT

INTEL Core i5-4440 3.10GHz 1150 BOX

MSI H87-G41 PC Mate

XFX TS Series 550W Bronze


Én rengetet CS:GO-zok kb 70%-ban csak azt mellete 1-2 játékot. Mostanság úgy random időre 10 perc vagy 2 óra a cs:go beakad kilép és a hang pedig szól tovább iylen berregésben ahogy beakadt. Mi okozhatja ezt a problémát? Már frissítettem az összes drivert, a hangkártyát csak most, de eddig nem volt semmi baja. Nem maxon fut a játék de azért high grafikán megy és így is 290-300 fps van.



2015. jan. 28. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen confignak lazán kell vinnie a CS:GO-t fullon, software-ekben lesz a hiba, de nem vagyok CS:GO szakértő, szóval nem tudom, pontosan melyikben, windowshoz mindent frissítettél? Win 8.1-en gyakori a játékkal kapcsolatos hiba, 7-en nem szokott gond lenni.
2015. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Simáán viszi ultrán is, vsync-el is meg van a 80 fps, nem azzal van a baj, hanem csak úgy game közben kjilép a hang meg berreg. Elvileg windows 7 x86 enterprise van, tegnap frissítettem a windows-t is az alaplapot is videókártya is up to date, most frissítettem a hangkártyát is. Kiderül mindjárt, hogy az volt-e a baj, ha megint kilép akkor nem.
2015. jan. 28. 19:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Az okozhat problémát, hogy a steam az ssd-n van a játék meg a hdd-n? Ennyire azért nem vagyok benne.
2015. jan. 28. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Na helyrejött?
2015. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A steam és a játék egy helyen kellene, hogy legyen (Steam 1 mappába és oda a steam letölti magának, hagyd ott :D)
2015. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tegnap este csak 1x csinált ilyet kb 1 játékból. Nem akartam az ssd-n hagyni a gamet, mert csak 60 gb-os, meg fölösleges írás stb...Azt olvastam nagyon érzékenyek az ssd-k
2015. jan. 29. 18:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Még mindig kilép és beakad a hang
2015. jan. 29. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!