Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan programokat...

Tudnátok olyan programokat amelyek felgyorsitják a gépem többi lent?

Figyelt kérdés
Én egyszerüen csak ujre szoktam tenni egy uj op meg lehet valahogy oldani hogy nem keljen mindig uj op ráraknom?
2015. jan. 29. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
cclenear
2015. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez ismerm szoktam is használni mást esetlek?
2015. jan. 29. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Drasztikusan/látványosan semmi nem fogja neked meggyorsítani a gépedet, más progi sem tud többet a CCleanernél.


PC vásárlási/fejlesztési program viszont segíthet. ;)

2015. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ujratelpités helyett javaslom a merevlemez imaget.


Amikor kész a telepités, és mindent beállitottál, felpakoltad a kellő programokat akkor készitesz egy ilyen lemez imaget a merevlemezedről (pl. egy-két darab DVD-re) és amikor ujra akarod tenni a gépet akkor ezekről a DVD-kről egyszerűen visszaállitod a rendszereded (Kb 10-15 perc alatt megvan).


Nézd meg a Hiren's boot cd : [link] backup tools részét, azon találsz egy két ilyen merevlemez image készitő programot.


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lassú a géped, az valószinűleg a hardver elavultsága miatt lesz, sajnos nem sokat lehet tenni, ha normálisan karbantartod a rendszeredet.
2015. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!