Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok,...

Milyen programot ajánlotok, amivel audiofájlokat tudok összevágni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Audacity
2015. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Audacity

[link]

2015. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 donfetibo ***** válasza:
32%
Figyeld ha nagyon jó és komoly audiószerkeztő kell az a Sony Sound Forge 8,9, vagy az audio 10-es! Ha még komolyabb akkor a Sony Acid Audio, na ez már mondom neked amit akarsz azt meg csinálja! Ha kell a fullos verzió, írd meg! Az Audiocity az óvódásoknak való!
2015. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a Sony programja többet tud, de a kérdésben csak a vágásról volt szó, amihez tökéletes válasz az Audacity, mert ezt például pont tudja. És ingyenes.
2015. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarok összeveszni veled, kedves #3, de szerintem aki gyakorin keres programot, az nem feltétlenül azért teszi, mert azonnal profi audiokezelő akar lenni. Ha tévedtem, elnézést, kérdező.


(Javaslom a Ctrl+C, Ctrl-V kombinációt, ha már helyesen nem tudtad leírni az általam javasolt program nevét)

2015. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tabaki ***** válasza:
100%

Az Audacity kényelmes, egyszerű, és ehhez képest nagyon sokat tud, annyit mindenképpen, amennyi egy köznapi felhasználónak ideális.

Csak azért nem használni egy jó programot, mert lehet helyette lopni egy professzionálisabbat -- hát, szerintem ez az ovis tempó.

2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Sony ajánló csak egy okoskodó. A fajtája a komoly jelzőről ismerhető fel. Még életében nem használt profi programot csak osztja az észt. Még az Audacity-t se tudná használni.


De vannak egyszerű fájlegyesítő programok is. "mp3 joner" kulcsszóra kell rákeresni a google val. 1000+1-et fog találni.

2015. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 donfetibo ***** válasza:

Ajjaj de megkaptam, fiúk mi a gond, hogy esetleg van tőletek okosabb is mint tik vagy mi? Fiúk én csak adtam 1 tippet a kérdésre és nem nektek, hanem a kérdezőnek, már bocsi de döntse el ő, hogy melyik válasz a jobb!

A neveteket se meritek vállalni és tik akartok engem kritizálni? #7 válaszoló, nem, hogy ha a Sony-t használom már vagy 8 éve és nem kezdő szinten akkor tuti, hogy nem értek az Audacity-hez, meg én még MS-DOS-al kezdtem 286/16mhz 1M Ram 10Mb HDD-és géppel, mikor lehet, hogy az oviba jártál, igaz nem tudom mennyi idős vagy és azt sem tudod, hogy mi az MS-DOS, csak nevetséges volt a kritizálásod, ha be akarsz szólni jobban és ne kövess el hibákat! #5 válaszoló nem sértődtem meg de bocs, hogy rosszul írtam és őrülök neki, hogy te tökéletesnek születtél!

Köszi okostojások a kritizálásotokat!

2015. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: kiscsillag, te nagyon szeretsz öngólt rúgni.


> van tőletek okosabb is mint tik vagy mi?

Tök irreleváns indokokkal hurrogtál le korábbi válaszokat, ezzel nem leszel okosabb. Pláne, hogy magyarul sem tudsz.


> döntse el ő, hogy melyik válasz a jobb

Te kezdted azzal, hogy lehurrogtad az Audacity-t, kvázi az a jobb, amit te írtál.


> A neveteket se meritek vállalni

Te se vállalod a neved, a személyidben biztos nem "donfetibo" áll. De miért fontos a név? Senkit nem érdekel, a válasz a lényeg.


> Köszi okostojások a kritizálásotokat!

Szívesen, de lásd be, hogy te kezdted. :)

2015. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 donfetibo ***** válasza:

#9 válaszoló, én először is nem hurrogtam le az Audacityt csak mikor ki jött ez a program és lehúztam akkor tudom, hogy nem kezelte az mp3-at és akkor még fizetni kellett az mp3-as részéért, hogy most, hogy van nem tudom, amúgy meg tudom, hogy nem rossz program, ezért én nem kváztam le!!!

Másodszor mert véletlenül elírtam a nevét, o Istnem, ha olvasod a többi válaszokat vagy kérdéseket na azok hibásak, igaz nem vagyok magyarországi sajnos de ahogy olvasom itt az írásokat, hát ahhoz képest, hogy én Szlovákiában élek hát százszor hibátlanul írok mint a Magyarországiak! Érted engem csak az b..szot fe, hogy #7 válaszoló milyen pökhendien írt de akkora ökörséget, hát ha már nem tudom hány éve használom a Sonyt akkor csak értek az Audacityhez, szerinted?

Figyeljetek ide én csak segítteni akartam, sőt segítettem is a kérőnek már elküldtem neki a dolgokat és nem csak kritizáltam!!!

Béke veletek!!!

2015. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!