Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani egy olyan...

Tudnátok mondani egy olyan konfigot ami a cs:go-t full grafikán viszi minimum 100 fps-el, és lehet alatta videót is felvenni? :D

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyébként nem látom túl sok értelmét CS:GO-nak, mint kompetitív max grafikán.


Minimum grafikán stabilabb az fps, és nincs annyi zavaró effekt, meg csillivilli shader. (Egyedül az árnyékot kell max-ra húzni.)


Ha meg Casual-ozni akarsz és azt videóra venni... hát nem tudom kit érdekelne.



De akkor a konfig, mivel keretet nem adtál.



i5-4690

gtx770

Asrock H97 (m) Pro4 alaplap

8GB RAM

2015. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszodat. :D

Másodszor pedig nem gondoltam ilyen hiperszuper milliárdos gépre.. :D Egy teljes konfig kellene hűtővel, meg minden alkatrésszel. Annyi elég lenne, hogy pl. fragmoviekat vegyek fel, és azt highon tudja vinni. Én először is gondoltam i3-ra, egy gtx 750-re, 4gb ramra, amiből később 8 lesz. Eddig csak ezek jutottak eszembe, a többit nem tudtam összerakni. Plusz gondolkoztam egy ugyanúgy teljes gépen, ami elég jól néz ki, és jó cuccok is vannak benne.

Erről a kicsikéről lenne szó:

[link]

Ismerősöm ilyet kapott, és neki eddig bevált, de nemtudom hogy megvegyem-e, vagy pedig tudnék-e jobbat összerakni magamnak belőle. Tehát akkor, ha valaki venné a fáradságot és írna egyet, akkor ilyen 100-150ezer FT körül írjon, ha lehet. Előre is köszönöm mindenkinek! :D

2015. jan. 30. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor írok egy másikat.


i5-4460 (Enyém i5-4690)


Ez nagy processzor a videokártyához amit írok, de esetleges gép fejlesztésnél nem kellesz ÚJ processzort venned.


GTX 650 (nekem ez van maxon is fullHD-ba 60fps megvan.)


Na figyelj. Egyáltalán 120HZ-es monitorod van? Mert ha nem hiába fog neked a játék 840 FPS-el futni, de a videófelvevő program is CSAK 60FPS-t fog fel venni, ha 60HZ-es a monitorod.


De ha mindenképp 100fps kell akkor GTX660. Nem 650 hanem 660. Úgyis bele van építve a Shadowplay mind2-be ami 8x lekörözi a frapset.



Asrock H97M PRO4 (szintén ez van nekem.) Videó vágásnál/renderelésnél SEMMIT nem segít.


Merevlemez: Tökmindegy de legalább egy 500GB-os legyen. Semmit nem befolyásol, max annyit, hogy a játék 20mp helyett 15mp alatt tölt be. (Ha jobb HDD-d van.)


RAM: DDR3 1600Mhz. Konkrét típust azért nem írok, mert FELESLEGES játékokhoz. Videó konvertáláshoz, rendereléshez kell, de most az a +2-3 percet szerintem ki lehet bírni. (Processzor jobban számít, és azt már írtam. :D)

A RAM-oknál menőn nézhet ki a nagyonfa**ánkinéző hűtőborda amiért +5-6 ezreket kérnek el, de a hűtőborda is felesleges. Akkor inkább próbálj minél kevesebb CL-es ramot találni. (pl.: Cl 9-10-11. Játékokat nem befolyásolja, de a videó renderelést/konvertálást igen.


Gépház: Sharkoon VS-3. (Igazából ha nem tetszik nézz valami olyat ami támogatja az ATX alaplapot.)

(Ha Asrock H97 PRO4-t veszel az ATX méretű, ha ASROCK H97M PRO4-et az pedig mATX méretű.)

ASROCK H97 PRO4

ASROCK H97M PRO4 (Csak hogy lásd a különbséget. :D)


TÁP: FSP Raider 650W (nekem ez van.) Kicsit nagy, de legalább gép fejlesztésnél nem kellesz majd újat venned.


Hűtőt felesleges venned. Úgyse húzol semmit és nem 0-24 be fog a procid MAX-on járni.


Optikai meghajtó BÁRMILYEN jó lesz. Ami 5,25-ös.


Ha valamit kihagytam volna, majd szólj.

Esetleg írj egy privátot.

2015. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!