Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy 10 újraelepí...

Miért van az hogy 10 újraelepítésből jó ha egyszer sikerül rendesen feltelepíteni a Win8-at, a többi alkalommal sosem jó valami?

Figyelt kérdés

Nos át akartam térni win7-ről win8-ra de nem megy mert szinte sosem akar jó lenni, szinte mindig szenved valami... eddig az elmúlt egy-másfél év során csak egyszer sikerült úgy feltennem hogy sokáig bírta és nem is volt semmi baj, a többi alkalommal mindig szenvedett valami, vagy a kurzor ugrált vagy a programok jeleztek hibát állandóan és nem indultak el vagy a mappabeállítások álltak vissza alaphelyzetbe ( beállítottam hogy ne lista nézet legyen mint alapból hanem miniatűr nézet, aztán bezártam a mappát majd mikor újból megnyitottam megint lista nézet volt... )


Nem értem mi baja van, pedig kompatibilis a notebookom a win8-al sőt még a 8.1-el is.. illetve nem is dvd ről hanem pendrive ról szoktam telepíteni... és az összes eszközöm amit használok: egér, nyomtató meg minden, de mégsem jó...


Van egy asztaligépeünk is ott általában minden rendben van, ott csak egy hiba jön elő hasonló gyakorisággal, mégpedig az hogy ha kiakpcsolom a gépet és miután kikapcsolt ha megnyomom egy billentyűt a billentyűzeten vagy kattintok az egérrel (PS2-es bill és USB-s egér ) akkor bekapcsol, de ha pl elmegy az áram vagy addig nyomom a bekapcsológombot még le nem áll akkor viszont nem lehet így bekapcsolni... itt az asztaligépnél ez a hiba kétszer jött még elő csak a többi telepítésnél nem jelentkezett...


Nos szerintetek, mi lehet a hibák oka?



2015. jan. 30. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki a 8.1-est? Sok apróságot finomítottak rajta a 8-ashoz képest, talán megoldódnának ezek a problémák. Amúgy ha warez a cucc ne csodálkozz, hogy nem működik tökéletesen.
2015. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

na de több telepítőt is leszedtem és mindel, sőt több verziót is próbáltam... és azt sem értem hogy ha egyszer jó, akkor a többinél mért nem vagy ha a többinél nemjó akkor annál az egy telepítésnél miért?


akkor szerintem majd ha legközelebb újra kell tenni a 7-est akkor majd felteszem a 8.1-et és kipróbálom hátha az jólesz...

2015. jan. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!