Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ura szeretnem telepiteni a...

Seshoumaru kérdése:

Ura szeretnem telepiteni a win 8.1 esemet, mert nagyon lassunak talalom a laptopot de nem tudom h kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Uj laptoprol beszelunk orig.win 8.1 essel, de sajna annyi a felesleges progi benne,hogy borzasztoan lassu,es arra gondoltam h az ujratelepites segithet rajta.mar levettem az automatikusan indulo progik kozul amit mertem,es meg akkor is lassu, pl:volt benne McAfee de nem tudom kitorolni mert nememngedi,es nem is teljesit mert lejart mar az ingyenes idoszak,es feltelepitettem az avirat,de valahogy az sem teljesit. Firefoxot hasznalok,mert azt mondtak azzal kicsit jobb lessz de nemigazan,meg ajanlottak nekem a Palemoon nevu bongeszot is. kerem segitsetek nekem hasznalhatova tenni ezt a ratyi gepet,most vettem es nemigazan vagyok megelegedve ,de mar ezt kell hasznalanom mert nincs penzem masikat venni,elore is koszi.

2015. jan. 30. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen szügséges.

A windows 8.1 már tud olyat is hogy "felújítás"

Annyi a teendőd hogy a kezdőképernyő, beállítások, Gépház, Frissíés és helyreállítás majd ott hejreállítás és válaszd az elsőt. így a rendszer teljesen alapra fog visszaállni és a dukumentumaid és fájljaid megmaradnak a gép meg olyan lesz mint újkorában

2015. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!