Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam-en a lehet-e kártyáért...

Steam-en a lehet-e kártyáért eurót cserélni, (Team Fortress 2-ben szeretnék prémiumos lenni) és ha igen, akkor valaki cserélne velem?

Figyelt kérdés
A barátom mondta, hogy lehet, bár biztos akarok lenni benne. Van néhány kártyám, kb. 6, bár nem tudom pontosan. 1 euróra lenne csak szükségem, hogy a TF2-ben prémiumot szerezzek, az összes kártyámat odaadnám érte, mert csak ezeket tudom elcserélni. Ha esetleg sikerülne, még adnék két értékes tárgyat, amelyeket én barkácsoltam, egy AWP-t, és egy Jóvágásút (The Sharp Dresser), bár nem biztos hogy el tudom cserélni ezeket. Nagyon megköszönném! Mivel nincs bankkártyám, nem tudtam úgy prémiumos lenni. (És őszintén, nem értettem az egészet, mert oroszul volt.) Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2015. jan. 30. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A Steam marketen tudod eladni a kártyákat.

1 eurót talán összekaparsz velük, de attól is függ milyen kártyák.

2015. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát lássuk... 3 Spellbound kártya, 1 Surgeon Simulator-os kártya, Egy Garry's Mod-os, és a kedvencem a CS:GO-s Balkan kártya.
2015. febr. 1. 10:56
 3/5 A kérdező kommentje:
És egy 25%-os kupon.
2015. febr. 1. 10:57
 4/5 Szurkeszinupalca válasza:
Most a legolcsóbb dolog 7 cent úgyhogy azt 1 vagy 2 kártyából össze tudod szedni.
2015. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos nem tudom eladni őket, mivel rendelkeznem kellene a Steam-en pénzzel. :( Mindegy, azért adom a zöldet.
2015. febr. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!