Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avidemux programmal megvágtam...

Avidemux programmal megvágtam egy régi, avi kiterjesztésű videót. Mentést kínál fel a program, exportálást nem, viszont így mégsem menthető a vágott változat. Hogy mentsem a megvágott részt?

Figyelt kérdés
A választott formátum: avi maradt, lehet hogy az sem jó? És kodeket is kell választanom a hang és a videó fül alatt, vagy maradhat az alapértelmezett "másolás" versio? Teljesen kezdő vagyok, nem túl bonyolult választ várok. Op. Rendszer: Ubuntu Linux

2015. febr. 1. 15:22
 1/3 Z0lcsi ***** válasza:

Én rengeteg videószerkesztő/vágó programot próbáltam már ki Ubuntun, de egyik sem volt az igazi. Az OpenShot hol működött rendesen, hol nem. Aztán az ubuntu.hu-n olvastam a Kdenlive nevű szerkesztőről, kipróbáltam, és nagyon klasszul működött. Egyszerű, könnyen kezelhető, ezt tudom javasolni, hogy próbáld ki.

(Nem tudom miféle szerkesztést szeretnél végrehajtani, én nagyon alap dolgokra használtam csak, de az exportálás funkció létezik, és működik is.)

2015. febr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyenkor érdemes megírni, hogy mire jutottál, hogy más is okosabb legyen.
2016. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bármit is módosítottál benne, akkor a copy nem megoldás. h264 video +aac hanggal - ez a sztenderd youtube formátum, ebben mentsd el!
2016. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!