Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA San Andreas-ban a...

A GTA San Andreas-ban a "Cesar Vialpando" küldetésnél elakadtam! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval az a gond, hogy amikor elmegyek a lowrider találkozóra és elkezdődik a dolog, (beszáll a prosti, indul a zene stb.) jönnek a jelek, hogy melyik nyilat kell nyomni... én esküszöm mindenhogy próbáltam de ROSSZ,ROSSZ,ROSSZ!!! Szerintem az a baj, hogy nem veszi be a nyomkodásomat. Légyetekszívesek segítsetek!!!!!!

#játék #GTA #elakadás #lowrider küldetés
2015. febr. 1. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a hangot, és csináld csak a képre, nekem bejött.
2015. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, a numerikus billentyűkkel kell csinálni, ha jól emlékszem. A Num Lock nem tudom, be-vag kikapcsolva kell, hogy legyen.
2015. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: én is a képet néztem :/ de azért köszi!

2.váloszoló: köszi, lehet, hogy sokat segítettél :)

2015. febr. 1. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Még milyen szerencse, hogy mindkettő én voltam :D
2015. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah, tényleg :D
2015. febr. 2. 16:17
 6/7 A kérdező kommentje:
És amúgy tényleg bejött, köszi
2015. febr. 2. 16:18
 7/7 KissVivienn722 válasza:

Sziasztok! :)


Én laptopn játszom a játékot, egyszerűen nem sikerül. :(

nézegetek a neten segítséget hozzá, de semmit nem találok, hogyan lehetséges, pedig még a beállításokban is állítgatom a lehetőségeket..


Előre is köszi

2016. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!