Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megcsinálni,...

Hogyan lehet megcsinálni, hogy Creation Master 15 működjön Windows 8.1 en?

Figyelt kérdés
jelenleg nem indul el, hiba üzenet sincsen

#Windows 8.1 #FIFA 15 #creation master 15
2015. febr. 1. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy.

Inkább segíts a háztartásba.

2015. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja. amúgy googlezd ki, mert én megtaláltam rá a megoldást. Csicska tizenéves ^_^
2015. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha arra gondolsz, hogy rendszergazdaként kellene futtatni, azt már próbáltam. egyébként lehetne normálisan is válaszolni, ebből látszik, mekkora suttyó vagy ;)
2015. febr. 2. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok suttyó, csak már elég belőle hogy a sok tizenéves állandóan ide rohan nyafogni. Szerverem van, és elég magas szintű tudásom az informatika világában. Amúgy nem erre gondoltam, keresgélj még. 1 hét múlva megírom a megoldást ha nem megy
2015. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert más ilyen jellegű kérdésre sincsen egy normális válasz. kösz, de nem kell a segítséged. és a tudás nem függ össze az intelligenciával.
2015. febr. 3. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem. A tudás összefügg az intelligenciával, mivel nem vagyok alapból bunkó. Nekem ezt színlelnem kell :O
2015. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naja. ÉS ugye ez a másik ok amiért pipa vagyok. Nem azért pontoznak, hogy helyes vagy nem jó választ adsz, hanem azalapján hogy nyilvánulsz meg egyes balfékekre. Az oldal már rég elvesztette a funkcionalitását. Szóval te is nyomj egy dislike-ot mert az a célom hogy 1%-os legyek :D
2015. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!