Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom elindítani a...

Miért nem tudom elindítani a Sims 2-t? (eredeti)

Figyelt kérdés

Szóval. Feltelepítettem a simset és el szerettem volna indítani, de amikor behozza az indítópultot még időm sincs a játékra kattintani, már kiírja, hogy "hiba a lapon található parancsfájlban". Aztán megkérdezi, hogy folytatom e a parancsfájlok futtatását. Igent nyomok, de újra felugrik az ablak és addig zaklat amíg ki nem lép.

Nem engedi elindítani. Pedig eredeti a játék. Szerintetek mi a gond?



2015. febr. 2. 19:02
 1/10 papagenou ***** válasza:
elsőként töröld le és telepítsd fel máshova. néha elég ennyi is a megoldáshoz.
2015. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
16 éves srácként ne akarj simsezni.
2015. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez érdekes teória XD Ne aggódj,tisztában vagyok a korommal és nememmel is.

Első, köszi, de már megtaláltam a problémát.:)

2015. febr. 2. 19:57
 4/10 papagenou ***** válasza:
és mi volt az? :)
2015. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos nem nagyon értek ehhez,de azért megpróbálom megfogalmazni. Szerintem, azért jelzett hibát, mert ugye a sims 2, már rég kifutott és valamikor még mondták is, hogy a hivatalos oldalát is bezárják. És tudod, amikor el akarod indítani, régebben hirdetéseket hozott be. Mármint,hogy pl miket tölthetsz le az oldalról.

És most, hogy ez megszűnt ez okozhatta a hibát, mivel kikapcsoltam a netet, és minden szépen működött. Semmi parancsfájl hiba.

Bocsi a túlmagyarázásért. ><

2015. febr. 2. 22:32
 6/10 papagenou ***** válasza:
:) -tanács h azért a net mehessen. vagy ne a fő launcherből indítsd, hanem a különből (emlékeim szerint kettő volt) amelyik nem indítja azt a hirdetéses dolgot, vagy tűzfalban tiltsd le.
2015. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet az hogy Win7-ed van? Azt ugye XP-t támogat, nekem az bevált:) (nekem originen van meg, az egyik rokonomnak is ez volt a baj:) és neki sikerült, bár Originböl jobb:D)
2015. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

közvetlenül az utolsó kieg exe-jét futtasd, most nem emlékszem rá fejből mi az, de ha kell megnézem nálam hogy indult


az összes rész megvan, vagy melyik az utolsó?

az exe-k meg vannak számozva emlékeim szerint, az utolsó sorszámut kell elindítanod


az meg hogy 16 éves fiú vagy, ha igaz, meg kit érdekel

nyugodtan játssz vele, olyan mint a lego

2015. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a BIN mappában van egy Sims2ep8.exe - ha pl. az appartman life volt az utolsó (nekem éppen az) és ez kell elindítanod
2015. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom ezeket a válaszokat nem is láttam. Elég régi még a kérdés is. De köszönöm szépen! :) Egyébként lány vagyok, ha már itt járunk. xd
2015. aug. 2. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!