Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MAGYAR photoshoppal hogy kell...

MAGYAR photoshoppal hogy kell dátumot (date stamp) eltüntetni?

Figyelt kérdés
Könyörgöm árulja már el valaki! :D annyira félre van minden fordítva ezen a sz*ron, hogy hiába keresek rá angolul, nem találom meg az eszközök megfelelőjét a tutorial--okból a magyar nyelvű eszköztárban. Köszi!
2010. febr. 9. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg nem gondolkodtál azon, hogy az angolt tedd fel? egyébként meg a klónozóval összeollózod a mögötte lévő részeket és kész. nem értem ehhez minek tutorial.
2010. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos mindkét állítás. Angol verziót azért nem raktam fel mert a Vista alá egyik elérhető sem ment föl. A clone eszközzel küzdök, de az meg valamiért mindig össze mossa a kijelölt textúrát azzal a textúrával, amit el akarok tüntetni.
2010. febr. 9. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg nem gondolkodtál azon, hogy átkapcsold angolra? XD Benne van az is, a beállításokban matass, BENEN VAN! Én is szíííííííííívtam vele anno, de rájöttem, hogy bene van az angol :) Kapcsold át.
2010. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
CS4 minden probléma nélkül felmegy Vistára és Window7-re is egyaránt. Windows7-em van és azt használom, és angol. De egyébként igen, a klónozó eszközzel tudod csak. Azért mossa össze mert rosszul csinálod :) gyakorold és idővel menni fog!
2010. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!