Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android Bcmon program helyette...

Android Bcmon program helyettesítése?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy alkalmazást a rootolt galaxy ace 3 telefonomra, aminek a működéséhez szükség van a bcmon programra. Root jogot kért és kapott is, de mégsem működik. Amikor megnyitom a bcmon alkalmazást, egyből a status oldalra irányít, ahol ezt írja:

firmware model: not detected

installed tools version: 0

installed fw version: 0

Ahogy kilépek belőle, kiírja a telefon hogy a program leállt. Ez egy monitor üzemmód program, kéne a másik működéséhez vagy ez, vagy egy másik külső wifi kártya. Mit tegyek hogy működjön? Vagy van más hasonló program amivel tudnám helyettesíteni a bcmon programot?



#Android #bcmon
2015. febr. 3. 16:10
 1/2 proooo válasza:
Igen ez a chip tol fugg valoszinuleg... De meg nem talaltam meg hogy milyen telefonokon mukodik :/
2015. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:( Már megtudtam hogy Cyanogen ROM kell a telefonra és csak azzal megy. De köszi a választ!
2015. márc. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!