Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Fifa World?...

Miért nem indul a Fifa World? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap letöltöttem a Origin-ről a Fifa World nevű játékot eredetiben ingyenesen, viszont az a baj, hogy a játék maga nem indul el. Ha indítom az első töltőkép tölt pár másodpercig, majd minden fajta hibaüzenet nélkül kilép.

Ez az a töltő kép, ami után kilép egyből: [link]


Próbáltam rákeresni, hogy mi lehet a hiba, több megoldást is próbáltam, de eddig egy sem működött.

Eddig ezekkel a megoldási lehetőségekkel próbálkoztam:

- játék javítása az Origin-en belül

- Windows 7-em van, kompatibilitási üzemmódban is futtattam

- rendszergazdaként is elindítottam

Ezek közül semmi nem vált be. Esetleg valakinek van egyéb ötlete?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. febr. 3. 16:20
 1/5 JustaFanGirl_ válasza:
Nem lehet, hogy a felbontás miatt? (nekem amiatt nem indult el)
2015. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ, te hol tudtad átállítani a felbontást?

ebben nem találom a fifaconfig.exe-t, amiben az előző fifa-ban be tudtam állítani

2015. febr. 4. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani a problémát, ide is leírom, ha valaki másnál is előjönne:

Létre kell hozni a C meghajtón egy "Documents" nevű mappát. Utána a C:/Users vagy magyar nyelvű Windows esetében C:/Felhasználók mappába be kell lépni, ott be kell lépni abba a mappába, amelyik a jelenlegi felhasználódé. Itt a "My documents" (Saját dokumentumok) mappán kell egyet jobb egérgombbal kattintani. (Mielőtt kattintasz rajta, nézd meg, hogy benne van-e a "FIFA World" nevű mappa, elvileg tartalmaznia kell). Miután a "My documents" mappán jobb egérgombbal kattintottál, válaszd ki felül a "Location", magyarul "Hely" fület. Itt kattints a "Move", magyarul "Áthelyezés..." gombra és válaszd ki az első lépésként általad létrehozott "Documents" mappát. Ha megvan, kattints az Alkalmaz gombra és minden feljövő kérdést okézz le. Ha megvan ellenőrizd le, hogy az általad létrehozott "Documents" mappában megtalálható-e a "FIFA World" mappa. Ezek után pedig indíthatod a játékot, így már működnie kell.

2015. febr. 6. 17:57
 4/5 anonim válasza:
Nekem igysem, és úgy sem müködik. Valami más megoldás?
2015. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ingyenes nem? ezután gondolhatnád h nem fog működni
2015. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!