Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyn tudnám formázni C-meghaj...

Hogyn tudnám formázni C-meghajtot?

Figyelt kérdés

Fel akarnám telepiteni a windows egy másik verzióját de nincs elég hely ezt irja..

Formáznám de erre meg azt hogy ez a kötet nem formázható..


2015. febr. 4. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
windows telepítőből :) windows telepítőt bootolod ott engedi formázni :) és akkor már újra is rakhatod :)
2015. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hogyan bootoljam?
2015. febr. 4. 14:08
 3/18 A kérdező kommentje:
KIcsit bövebben nem vagyok nagy szekértő :)
2015. febr. 4. 14:08
 4/18 A kérdező kommentje:
A telepitönél nmincs ilyen lehetöség
2015. febr. 4. 14:10
 5/18 tabaki ***** válasza:
Biztos, hogy van, de én még mindig nem vagyok meggyőződve arról, hogy te nem a betöltött Windowsodból próbálod intézni az egészet. Tedd be a telepítőlemezt, és indítsd újra a gépet. Ha a DVD-ről való bootolás engedélyezve van, akkor a mostani rendszered nem töltődik be, hanem a DVD-lemezen lévő telepítő veszi át az irányítást, onnantól fogva nézd, hogy miket ír ki, a formázás is ott lesz valahol. Az ugye tiszta sor, hogy a formázáskor minden adatod elvész a C meghajtóról?
2015. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
format c: /q /u
2015. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Berakod a cd-t dvd-t amiről telepíteni akarod a win-t. Elindítod a telepítést. Ott kiírja, hogy melyik kötetre akarod telepíteni a rendszert, és ott van lehetőséged törölni a meghajtót. Kiír mindent neked, csak a megfelelő gombot kell lenyomnod. Ha jól tudom a pontos kifejezés a "patrició törlése". (Már rég csináltam)
2015. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Usb ről telepiteném
2015. febr. 4. 14:42
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen minden vesszen!!! :)
2015. febr. 4. 14:43
 10/18 P.O.C. ***** válasza:

Első lépés beállítod a BIOS -ban hogy DVD meghajtóról boot -oljon elsőnek. Vagy kiválaszthatod boot menüből is.

Itt találsz egy táblázatot, laptopokról és alaplap gyártóktól, hogy melyik gomb a BIOS és melyik a boot menü.

[link]

Persze ehhez azu kell hogy boot -olható legyen a telepítő. Sokan már írásközbe ezt elrontják, mert sima adat lemezként kezelik. De ha gyári lemezed van, azt tuti boot -oható.


Miután beboot -olt az operációs rendszer telepítője, már formázhatod is. Semmi bonyolult nincs benne.

2015. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!