Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged telepíteni a...

Miért nem enged telepíteni a Windows 7-ed?

Figyelt kérdés
Az Adobe Flasc pllayert és vírusírtókat próbáltam, de valamit kiír egy felugró ablakban és újraindítja a gépet.

2015. febr. 5. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Részletezd, hogy pontosan mit csinálsz, mit ír ki, meg hogy jön ide a Flash Player?
2015. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Miért nem enged telepíteni a Windows 7-ed?"



Mert az az én windows 7-em. >:D

2015. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A Lasc úgy jött ide, hogy valaminek kellett volna és frissítést kért, elindult volna, de már az első lépés után egy másik ablak figyelmeztetett valamire, és már mielőtt elolvastam volna elkezdte újraindítani a gépet.Próbáltam a Pandát, az avast, a windos sec, -ekt, de ugyan az történt. Sajnos a képernyőolvasóm nem tudta elolvasni, mert gyorsan el is tűnik ez a windows-os ablak.

A frissítéseknél kellett volna a wondows defr.-ot is frissíteni, de azt sem csinálja.Közben valami miatt folyamatosan kerreg a wincsester.További szép napot.

2015. febr. 5. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!