Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik operációs rendszer...

MadarasTeszko kérdése:

Melyik operációs rendszer jobb játékra? Windows Vista Win 7 vagy Win 8.1

Figyelt kérdés
Gép: AMD Athlon X2 6400+ 3.2 GHZ 4 GB DDR2 nVidia Geforce 610 GT 500 GB winyo

2015. febr. 5. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A gépigényen még mindig meg van adva, hogy az adott játékok, mely op.rendszereket támogatják. A Vistával kapcsán nem nyilatkozom, de úgy tudom, hogy még, egy darabig jó lesz a 7. Ha biztosra akarsz menni, akkor a 8.1-et válaszd, de ősszel jön a 10.
2015. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmeletileg Windows 8.1-en X%-kal jobban futnak a jatekok mint 7-en. Nem kell nagy szamokban gondolkodni, mert az X meg talan az 5-osnel is kisebb. En szemely szerint semmi kulonbseget nem veltem felfedezni, ezert maradtam a 7-nel. Elozo jol szolott, vard meg a 10-et, es azzal probalkozz majd.
2015. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oksa :D Csak azért kérdem mert mert Vistãval tudok futtatni régebbi játékokat nem nagyon akarok ilyen Mortal Kombat X játékot futtatni.
2015. febr. 5. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem futnak jobban.A vista sp2 business támogatása lejár 2016-ban.A 7 sp1-nek 2020-ban.És ha akarsz 7-et előtte futtass legy 1 kombatibis vizsgálatot.

[link]

2015. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, és melyikből tudnám a legtöbb teljesítmény kihozni?
2015. febr. 6. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
*Ha akarsz 8.1-hez kell kombatibis vizsgálat.Most néztem elírtam.Ha jó a 8.1 akkor abból.
2015. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!