Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozik az egerem cs...

Miért akadozik az egerem cs go közben?

Figyelt kérdés
kb 3000 forintos genius vezeték NÉLKÜLI egerem van, és elösször még nem, de kb 2 óra játszás után mindíg egy bizonyos pontján az egérpadnak (steelseries qck) megakad az egér, és nem mozog, aztán 2cm-vel arrébb meg megindul. miért van ez? mert vezeték nélküli az egerem? egyébként nem csinál ilyet internetezés közben, csak cs go közben (más játékban nem próbáltam)...ha az egérrel van baj, akkor veszek egy a4tech vezetékeset... szerintetek mitől van hogy beakad az egér? (egyébként új elem van benne)

2015. febr. 5. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
a "logitec m" szériától kezdődnek a használható vezeték nélküli egerek a genius elég gyenge minőségű cuccokat gyárt ezen a téren.. legalábbis jót még nem láttam tőlük viszont panaszt már hallottam párszor.. esetleg ha a gép hátuljába van dugva az usb akkor az elejére dugd át és vidd közelebb ha tudod..
2015. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megróbálom. Köszi a választ!
2015. febr. 6. 07:14
 3/3 anonim válasza:
hali, hogy sikerült megoldani? nekem is hasonló problémám van. (RAT7 egérrel)
2015. okt. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!