Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vajon miért kapott az egyik...

Vajon miért kapott az egyik ismerősöm 15k coint a hearthstone nevű játékban?

Figyelt kérdés
Küld róla egy fotó annyi van kiírva a battle.net oldalon h kaptál 15k coint és elküldtük az emailedre... Utána kerestem de nem találtam hasznos infókat, vajon miért kapott ekkora ajándékot (nem fizetett be azt tudom)?

#Android játék #PC játék #coin gift #15000 coin
2015. febr. 5. 22:13
 1/5 Szirty ***** válasza:
0%

Miért merült fel ez a kérdés egyáltalán? Mert te nem kaptál?

Vagy úgy véled nem érdemelte meg?


Őt kérdezted már erről? :-)

2015. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod miért válaszolsz ha ezt akár priviben is közölhetted volna

Szeretem a "jó hasznos" válaszokat am az érdekelt volna h van/volt-e ilyen event vagy mi lehetett de mind1

2015. febr. 8. 01:45
 3/5 Szirty ***** válasza:
0%

"Ha nem tudod miért válaszolsz ha ezt akár priviben is közölhetted volna"


- Pontosan tudom miért válaszolok.

- Nem írok privát üzeneteket itt és ált. másokét sem fogadom

- Hülye kérdésre hülye válasz


"Szeretem a "jó hasznos" válaszokat am az érdekelt volna h van/volt-e ilyen event vagy mi lehetett de mind1"


Akkor azt kellett volna kérdezni amire kíváncsi vagy.

2015. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És megmondanád kérlek miért válaszoltál? hogy szerezz nekem egy rossz délutánt? mert mást nem sikerült elérned vele, a privát üzenetek fogadása nem tartozik a témához az meg h te nem írsz a saját hülyeséged és semmi értelme jah és pontosan azt kérdeztem amire kíváncsi vagyok, erre kapok egy olyan választ ami semmire se jó, a gép úgy könyveli el h meg van válaszolva, de közben én nem lettem okosabb tőle ugyh sikerült egy újabb kérdést spamelned, gratulálok... annyi lett volna h megmondod h miért kaphatta egyébként az ismerettség nem barátságot jelent inkább hencegett vele és nem akarta megmondani, de ez se rád tartozik csk azért mondom el, hogy kizárjam a provokativ kommentjeidet
2015. febr. 10. 18:09
 5/5 Szirty ***** válasza:
0%

Fogalmam sincs miért rugózol ezen. Feltettél kérdést, írtak rá mások. Arra a szögre akasztod amelyikre akarod.

Nem tetszett, hát így jártál. Ennyi! Valószínűleg lesz még ilyen az életedben.


Hogy milyen vélt hátsó szándékot feltételezel a válaszom mögött, azt ne rajtam kérd számon, az a Te magánügyed! Sem sértőt, sem illetlent nem írtam és olyat sem ami nem kapcsolatos a kérdéseddel. Háboroghatsz jövő hétig is.


"..a privát üzenetek fogadása nem tartozik a témához"


Te emlegetted a privát üzenetet.


"annyi lett volna h megmondod h miért kaphatta egyébként az ismerettség nem barátságot jelent inkább hencegett vele és nem akarta megmondani"


Megy azért ez a kérdezés, még ha nem is elsőre!

Eddig olyan értelmetlen volt a kérdésed mint ha azt kérdezted volna meg miért büntették meg a haverodat a rendőrök az Andrássy úti zebra mellett. (információ tartalom rlz)

2015. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!