Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne eltüntetni egy...

Hogyan lehetne eltüntetni egy videóból a tárgyat?

Figyelt kérdés
Pl.: Van az astalon egy üveg,és el akarom az üveget tüntetni úgy,hogy csak az asztal látszódjon és az üveg helye észrevehetetlen maradjon. Elsősorban Sony Vegasra gondoltam,de egy videót,leírást sem találtam erről. Hogyan,melyik programmal lehetne ezt megcsinálni?

2015. febr. 6. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ hogy van.. ha nem mozog a kamera akkor felveszed ugyanabban a pózban az asztalt úgy hogy nincs rajta az üveg.. aztán azt a részt átmaszkolod hogy a videóra rávágod azt a videót amin nincs üveg az asztalon..
2015. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

after effects-el lazán meg lehet csinálni. hanyagoljátok már a vegast. az egy videovágó. a maga kategóriájában nem rossz, de ide más kell.

valami ilyesmi kell neked (bár nem pont ez):

https://www.youtube.com/watch?v=CnxnqiNFzBM

2015. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaja, imádom a Vegast, de ide nem az kell, sőt, én nem is After Effects-et használnék, hanem Nuke-ot. Node alapú cucc, első ránézésre bonyolult, de százszor pontosabban tudok benne trackelni, rotózni, matte paintelni, stb, mint az AE-ben. Mondjuk ez lehet, hogy engem minősít.

https://www.youtube.com/watch?v=1Pza4aC3Z98

Ha egy ilyen fiatal gyerek meg tudja csinálni vele, te is :)

2015. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Először én is After effects-re gondoltam,de inkább megkérdeztem,lehet-e Vegasban is.
2015. febr. 7. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam az AE-t javasolni, mert premier pro-val remekül együttműködik. (Ez persze azok számára kevésbé jó hír akik vegast használnak. :))


[link]

2015. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!