Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Settlers IV szemétkedik?

Settlers IV szemétkedik?

Figyelt kérdés

[link]

Ez az ablak fogad amikor el akarom indítani, pedig mindent megpróbáltam már, a crackelés megvolt, kopbatibilitás, 8bites színek, de nem akar menni, vagy még az hozza ki néha, hogy rakja be a CD a meghajtóba.

Kérem valaki segítsen, mert már 12 éves korom óta megint kedvet kaptam hozzá, de valamiért nem akar működni ez a szemét.

A segítséget előre is köszi!



2015. febr. 8. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2.50.1516 patch fent van?
2015. febr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Fent van a patch, de amikor megcsinálom akkor egy ilyen szövegfájlt csinál, ezt be kellene másolnom valahova?

[link]

Meg megint megcsináltam a cracket, egy pillanatra elfeketedik a kép, mintha beindulna, de egy ilyen hiba üzenetet ad fel.

[link]

Köszönöm már ezt az ici pici segítséget is.

2015. febr. 9. 19:41
 3/12 A kérdező kommentje:

Most csináltam egy olyat, hogy a crack és a patchelés sorrendjét felcseréltam, most egy kicsit tovább fekete a képernyő, és mintha elkezdődne a főmenü zenéje, de kidob ezzel: [link]

Most az nem tetszik neki, hogy nem régi VGA-val szeretném elindítani, hanem egy HD7970-en?

2015. febr. 9. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
A "szövegfájl" az egy regupdate. Nem kéne szövegként megnyílnia (hacsak nem a notepad van megadva alapértelmezett programként a megnyitására), hanem be kéne épülnie a regisztrációs adatbázisba. (Saját felelősségre! :-)
2015. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor valahova mégis át kellene másolnom?
2015. febr. 9. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem egészen. a reg fileok egyszerű ráklikkeléssel működnek. Kiterjesztésük: valami.reg

Ilyen ikonjuk van: [link]


Amit belinkeltél, annak a tartalma alapján gondoltam, hogy reg file.


Elvileg bemásolható a regisztrációs adatbázisba manuálisan is. Futtatás: regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE-SOFTWARE_BLUEBITE_Settlers4

Arrafelé keresgélnék. Ha nem tudod hogyan kell, inkább hagyd...

2015. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek ilyen szinten a dolgokhoz, de rá szoktam jönni elsőre, hogy mit kell.

Azonban, egy olyan kérdés, hogy itt hova kellene bemásolni?

a Settlers4-be vagy abba a 0.0 mappába kellene importálni, gondolom csak a Settlers4-be?

Köszi az eddigi segítséget is!

2015. febr. 10. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Start Menu-> alul beírod regedit-> fent megjelenik a program ikonja->ráklikk

Ezzel megnyílt a Win regisztrációs adatbázisa.

Itt kell megkeresni a "HKEY_LOCAL_MACHINE-SOFTWARE_BLUEBITE_Settlers4 " bejegyzést.

Elvileg (!) ide kellene beilleszteni (normál esetben, egy valami.reg file egy klikkelésre beírná) valahogy...

2015. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már nagyon régen, évekkel ezelőtt játszottam vele.

Úgy rémlik ugyanezzel a problémával küzdöttem én is, de nekem megvolt a reg file. (ami nálad text valamiért).

Az is megfordult a fejemben, hogy feltelepítem, de nem találom az eredeti cd-t ;-) az iso fájlokhoz meg vagy ki kellene írnom lemezre, vagy telepíteni egy Daemon Toolst.

Egyikhez sincs kedvem, túl macerás. Bocs.

Így csak az emlékezetemre hagyatkozhatok, az meg félek, kevés ide.

2015. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó ötlet:

Start Menu-> alul beír: mappa -> legfelül megjelenik "Mappa beállításai" -> erre ráklikk -> "Nézet" fül -> megkeresni "Ismert fájltípusok kiterjesztéseinek elrejtése" -> pipa kivesz -> "Alkalmaz"


regupdate fájl megnéz-> kiterjesztést átnevet .txt -ről .reg -re.

Ráklikkel. Imádkozik.

2015. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!