Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom leállítani az...

Hogyan tudom leállítani az egui. Exe-ét?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma h megpróbáltam letörölni az ESET Nod32 antivírust, de sikertelen volt valamiért, és most a gépem úgy veszi h letöröltem és nincs ott a programok és szolgáltatásokban, megpróbáltam letörölni a mappát letörölni de nem engedi mert fut a nod32 az egui.exét meg nem engedi letörölni, a válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 9. 10:09
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

futtasd csökkentett módban és töröld a fájlt. Valószinü hibásan uninstalláltad így rengeteg szemét maradt utánna.

Érdemes ezeket a fájlokat/registry bejegyzéseket újratelepítés előtt felkutatni a rendszerben és törölni.

Esetnek van eltávolítója is és manuálisan is el lehet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..


Ezt mind törölnöd kellene manuálisan:

[link]

Egyszerübb ha rákeresel a registry-ben az "ESET"-re és törlöd vagy az eltávolítóját futtasd és kis szerencsével jó munkát végez, ,de ha már nem indul el az egui akkor akár újra s telepítheted majd ha gond van eltávolító programmal teljesen eltávolíthatod (pl Total Uninstall).


minden esetre csökkentett módban töröld a fájlt majd kövesd az eltávolító eljárást:

[link]

2015. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként amikor bekapcsoltam a gépem a nod azt írta h Error with comunication kernel... lehet h ezért volt sikertelen a törlés...
2015. febr. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!