Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gmail fiókomban hogyan tudom...

TranceVisualZ kérdése:

Gmail fiókomban hogyan tudom megjeleníteni a régebben "elrejtett" üzeneteket és csatolmányokat?

Figyelt kérdés

#Gmail #rejtett levél
2015. febr. 9. 11:17
 1/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Kattints az Összes levél szövegre. Ezzel megjelenítheted a korábban már archivált üzeneteket is. Ha a keresett levél olyan régi, hogy nem fér rá az éppen látott listára, akkor a levéllista felett a jobbra-balra nyilakkal lépegethetsz, vagy ha emlékszel arra, hogy ki írta, vagy milyen szövegrész volt benne, akkor használd a kereső mezőt. Kattints bele, ekkor megjelenik a jobb szélén egy lefele mutató nyíl, kattints rá, onnantól egyértelmű.
2015. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Bár sajnos nem vezetett eredményre, hiába kerestem megint.

Le akartam írni, hogy hogyan "rejtettem el", de most már kvázi nem találom azt az opciót sem, más levélnél.

Pedig arra tisztán emlékszem, hogy nem töröltem, mert fontos csatolmányokat tartalmaz amire szükségem lenne, csak nem tudom "előhozni"

2015. febr. 10. 10:37
 3/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Valószínűleg archiváltad. Más "elrejtési" módot nem ismerem a gmailben.
2015. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!