Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android VPN értesítés?

Android VPN értesítés?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy androidos VPN programot. Amikor bekapcsoltam és elkezdtem böngészni, 8 mp után a google átirányított egy értesítő oldalra, ahol azt írta hogy szokatlan adatforgalmat észleltek, és hogy írjak be egy eltorzított képről egy szöveget, hogy nem vagyok robot. Utána többször már nem jelent meg az értesítés, de érdekelne hogy miért adta ki ezt az üzenetet. Már próbáltam más VPN-eket is, de most először, csak ennél jelzett be.

2015. febr. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ezért, hogy ellenőrizte, hogy nem csak egy script vagy vpn mögé bújva.
2015. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. De miért csak ennél? Egy másik VPN programot is használtam, de annál sosem jelzett ilyet. Lehet hogy valami mást is csinál a háttérben amit nem kéne?
2015. febr. 9. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy örök harc a nagy netes szolgáltató cégek és a proxy-k/vpn-ek között. Olyan, mint harc a spam ellen. Az új spamokat nem szűrik, de az ismerteket már a spam mappába dobálják. Ugyanez a helyzet a publikus ingyenes proxy-kkal, vpn-ekkel, hogy folyamatosan töltik az adatbázist, hogy melyek ezek az ip-k.
2015. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2015. febr. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!