Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem a skype jelszót,...

Elfelejtettem a skype jelszót, microsoft nem ad újat?

Figyelt kérdés

Kiléptem a skype-ból, és msot nem enged vissza a jelszóval.

Sebaj, gondoltam én buta hogy kérek tőlük másikat. katt: elfelejtettem a jelszót.


BEjön a skype honlapja, kéri az email címet, beírom, rak 1 pipát, és bejön a microsoft honlap hogy mi a bajom.

Először azthittem segíteni fog, így kitöltöttem, hogy elfelejtettem a jelszót, szórakoztram a kódokkal, de kiderült hogy az a microsoft fiókhoz jó, skype-hoz nem.


Szóval akkor hogy kérjek új jelszót? Előre is köszönöm.


2015. febr. 10. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ha itt megadtad az e-mail címet (amivel regisztráltad a fiókot) akkor arra érkezik egy levél. Ott leírják a további instrukciókat.

2015. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy ezt már én is megtaláltam, beírtam az email címet. Kipipálta zölddel és automatikusan átugrott egy másik oldalra. Itt angolul írja a következőket:

Why are you having trouble signing in?

I forgot my password

I know my password, but can't sign in

I think someone else is using my Microsoft account


Ez a Microsoft account hoz van, mert csak abba tudtam ezeket keresztül belépni, de skype-ra nem. :/


Köszönöm a segítséged!

2015. febr. 12. 05:52
 3/4 anonim ***** válasza:
"I forgot my password" - elfelejtettem a jelszavam
2015. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint leírtam, ezen keresztül csak a microsoft fiókomat kreálja. Skypehoz nem jó!
2015. febr. 14. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!