Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jogtiszta win 7 em van a...

Jogtiszta win 7 em van a laptoppomon, az miert van, hogy idonkent nem tolti be a "mixer" ikont a jobbalso reszbe, ahol a tobbi ikon van?

Figyelt kérdés
Pl.5 bekapcsolasnal, kb 3 szor ezt teszi. Vagyis csak a klaviaturan tudok hangot adni a gepre, az egerrel nem lehet ebben az allapotban. Bocsanat az idetlen megfogalmazasert.

2015. febr. 11. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, hogy jogtiszta-e az op.rendszered, hanem attól, hogy milyen a drivered akadozik-e, illetve minden rendben be van-e állítva.

Elsőnek nézd meg a hangbeállításoknál, aztán a vezérlőpultnál, hogy minden rendben van-e.

2015. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom, megneztem elobb, es ott minden frankonak tunik. Csekkoltam. Persze ujrainditassal, mar betolti. Esetleg az Avast tiltja? Vagy megvettem az Advanced System Care verziojat november ota, lehet az is bekever?
2015. febr. 11. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!