Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 2005-öt töltöttem le és...

Fifa 2005-öt töltöttem le és egyszerűen nem tudom elindítani mert még soha nem crackeltem, és az erre utaló kérdésekből nem tudok meg konkrétan semmit! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
feltelepíted,megnyitod a bemountolt cd-t megkeresed a crack mappát és a tartalmát bemásolod oda, ahová a játékot telepítetted...
2010. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE SZERETNÉM MEGTUDNI,ELŐSZÖR KIBONTOTTAM ÉS KÉT BIN MEG 2 CUE FÁJLT ADOTT KI HOGYAN FOLYTASSAM HOL KERESSEM A CRACK MAPPÁT TELJESEN AMATŐR VAGYOK
2010. febr. 11. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

A két bin és két cue fájl azok cd kép file-ok, olyan mint az iso, egy bin-hez egy cue tartozik. Itt két lehetőséged van:

1. Kiírod nero-val 1-1 cd-re mindkettőt, nero expressben főmenüben a cd kép fájl írása, majd kiválasztod a file-t.


2. Telepíted a daemon tools nevű ingyenes segédprogramot (pl. www.szoftverbazis.hu oldalon megtalálod), majd a tálcán megjelenő ikonra rákattintasz a második menüpontra(Device 0: ...), kiválasztod az első file-t(az első cue kiterjesztésűt). Ekkor egy virtuális cd meghajtóban fog megjelenni az első telepítő lemez.


Utána telepíted, daemon tools esetében értelemszerűen mikor a 2. cd-t kéri, a tálcán úgy ahogy az előbb kiválasztod a 2. cue file-t, és utána folytatod a telepítést(lehet csak játékkor kéri, nem ismerem a játékot).


Ha telepítetted, és nem indul el, na akkor kell crack-elni. Nézd meg a telepítő cd-ket, találsz-e crack mappát vagy valami hasonlót, ha igen, akkor másold be az ott található exe file-t oda ahová telepítetted, ha kell írd felül az eredeti indító file-t. Ekkor menni fog a játék. Ha nincs crack file, a neten keress ilyet, vagy ahonnan leszedted, vagy akitől elkérted a telepítőt, ott érdeklődj utána.

2010. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!