Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elder Scrolls V Skyrim problém...

Elder Scrolls V Skyrim probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letöltöttem hozzá a Dawnguard DLC-t és működik. De mióta vámpír lorddá alakultam whiterun-ban azóta az őrség nem hagy békén. Valahányszor odamegyek letámadnak és csinálhatok akármit nem szállnak le rólam. Nem lehet tőle küldetéseket csinálni nagyon idegesítő. Mit csináljak? A válaszokat előre köszönöm.
2015. febr. 11. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

1. ha lord formában mész oda mit vársz?

2. valószínűleg már akkora a vérdíj hogy meg sem próbálkoznak letartóztatni.. előző mentés betöltése segíthet

2015. febr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy Skyrimban működik-e, de ha azért támadnak, mert túl nagy a bounty-d, akkor Oblivinban azt csináltuk, hogy amikor megtámadnak, akkor nyomva tartod a védekezést (jobbklikk), és úgy rájuk nyomod a space-t. Akkor beadja a párbeszédet, ha egyébként az adott ellenfél esetén van erre lehetőség. Őröknél szokott lenni.
2015. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve Skyrimban lehet, hogy nem space, hanem E az alapértelmezett. Amivel aktiválod a dolgokat...
2015. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha túl nagy a fejdíjad, akkor már csak úgy lehet törölni, ha a legerősebb szintű illúziós béke-varázslattal lenyugtatod az őröket harc közben, és úgy beszélsz velük.


Sose értettem, hogy ha egyszer tagja vagyok a Thieves Guildnek, ott miért nem tudják elintézni nekem hogy eltűnjön a fejdíjam...

2015. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
oblivionban jobban működött főleg a thieves guild mert ott pénzért leszedik a vérdíjad
2015. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!