Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Hogyan tudom bekapcsolni...

Üdv! Hogyan tudom bekapcsolni a Bluetooth-ot a laptoton?

Figyelt kérdés
Dell Latitude E6500-em van beépített bluetooth-tal. A system32 mappából meg tudom találni, de gondolom van valami emberibb megoldása is a bekapcsoláshoz, hogy a led is égjen. Köszi előre is :)

2015. febr. 12. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:

szokott lenni egy kapcsoló ami vagy fizikai kapcsoló a gép oldalán vagy szoftveres ami a fn + F? billenytűkkel megy pl. Fn + F8 bill. kombó, de rá van rajzolva a gombra.


Ezen felül kell legyen valami Bluetooth Manager program amit elindítasz a progamok közül.


a system32 mappában meg semmi keresnivalód, mert ott ugyan semmi nincs.

2015. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 donfetibo ***** válasza:

[link]

itt van 1 videó és ott elmutogatják neked igaz win 8-ra de gondolom neked az van!!!

Amúgy az 1 számú válaszoló is jól írta vagy fizikai kapcsoló a laptop oldalán de inkább vhol a bill. felett meg az fn + valamilyen gomb egyszerre való megnyomására aktiválódik vagy programilag!!!

2015. febr. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen van kulső kapcsoló, de az csak a wifit kapcsolja. A gombkombinációknál nem ír semmit a gomokon ezzel kapcsolatban, végig próbáltam az összes fn+ gomb, de egyik sem az :/

A manager programot pedig kerestem, át túrtam az egész gépet, de nem találok rajta semmit.

köszi az eddigi válaszokat is, de várom az újabb ötleteket is :)

2015. febr. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!