Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam blokkolja bankkártyát...

Steam blokkolja bankkártyát v. a bank blokkolja a Steam-et?

Figyelt kérdés
Orgin-en meg Uplay-en tudok vele vásárolni meg az automatából is tudok pénzt kevenni csak a Steam nem megy. "Váratlan hiba" Már mindent próbáltam amit találtam meg a Support is amit írt azt is megcsináltam de nem megy

2015. febr. 12. 06:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak sz***r a rendszerük, senki nem blokkol semmit. Ahogy mondani szoktuk, ha a kliensből próbálod, próbáld böngészővel. Ha böngészővel próbálod, akkor meg próbáld a kliensből, vagy másik böngészővel. Majd valamelyikkel sikerül...


Tegnap amúgy is szervergondok voltak, ami nem is annyira meglepő, hiszen szinte minden nap van valami zűr náluk. Nem nagyon bírja el a rendszer a 60 millió felhasználót.

2015. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!