Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ciki ez az arány a War Thunder...

Ciki ez az arány a War Thunderben?

Figyelt kérdés

6-os szintű vagyok és eddig 32 győzelem 82 vereség.


Akárhány gépet szedek le vagy assistolok akárhány szárazföldi egységet lövök ki mire feleszmélek a csapat vesztésre áll és veszít is.


Én sem vok egy ászpilóta, de átlagosan 1kilőtt gép 3 assist és 4 jármű. a csapatban az 3.-7. helyen szoktam lenni, de nemegyszer első voltam mégis vesztünk.


Miért veszítünk unfair a játék és mindig rossz csapatba tesz???


Kezd idegesíteni azon gondolkozom, hogy kitörlöm (pedig kár lenne érte)


Milyen az arányom Sz@r,jó,vagy átlagos???

Más is ennyit veszít???


Mit tegyek hogy nyerjünk üldözzek védjek támadjak földön vagy a magasban???


Mit tehetek?



2015. febr. 12. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Fú, nagyon ciki. A helyedben már ki sem mennék az utcára, csak leköpnének az emberek.
2015. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ennyi senki más?
2015. febr. 12. 19:36
 3/5 anonim válasza:

Sajnos a győzelem/vereség nem csak rajtad múlik, hanem a csapaton is.Elvileg ugyanolyan képességű játékosokat kellene egymáshoz sorsolnia a játéknak, de ez nem mindig van így.Nem nagyon foglalkoznék a győzelmi aránnyal csak a lelőtt gépekével.


Tipp : A csaták első részében mindig azt csinálom, hogy felrepülök magasra.A magasságból adódóan sok előnyre tehetsz szert !

2015. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én magasról teszek arra hogy nyerünk-e vagy sem, csak az a lényeg hogy rohadt jól szórakozzak
2015. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló az arány, pedig anno IL-2 multiplayerben elég jó voltam.
2015. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!