Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan vírusírót, ami...

Van olyan vírusírót, ami magyar nyelvű, könnyen kezelhető és jól végzi a dolgát? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 22:36
 1/9 belapus ***** válasza:

A magyar nyelven is elérhetőek közül a Kaspersky talán egy kicsit jobb, mint a többi, de fizetősés kissé hardverigényes.Ingyenesek:

Comodo AV vagy IS ( ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz ), Avast, AVG, Panda Cloud.Ezt akár tekintheted sorrendnek is, DE ez csak 1 vélemény.Mások másfajta sorrendre esküsznek.

Néhány fizetős verzió újságos kóddal, havonta megújítható ingyenesen.

2015. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
eset smart security a chip magazinhoz jár ingyen kód hozzá szerintem nagyon jó kis keresgéléssel megtalálhatod a chip magazinba ha letöltöd valahonnan
2015. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a 30 napos próbaverzió, regisztrálsz, kapsz hozzá TRIAL kódot. Ha lejár, keress hozzá újságkódot, vagy vedd meg a licenszet egy évre.
2015. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gergoap válasza:

Eset.hu

10 éve ezt használom, már mobilra is letöltöttem. Windowsra nem árt mellé még egy Malware, Spyware, Rootkit kereső, erre használom a Mawarebytes-ot.

2015. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gergoap válasza:
Malwarebytes
2015. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

az nem vírusirtó :D

lehet naiv vagyok de a win8.1-en a windows defender nekem működik + hónaponta egyszer malwarebyte-s és online nod32 lefuttatása.. ja és persze emberi tudás hogy mit töltök le és milyen oldalakat látogatok..

2015. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem véd meg a CTB Lockertől.

[link]

2015. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
huhh még jó hogy rendszeresen biztonsági mentést csinálok és ami olyan azt vagy felhőn vagy pendriveon is tárolom :3
2015. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!