Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook Messenger, visszaállí...

Facebook Messenger, visszaállítás? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tegnap este frissítettem a Messengert az iPhone 4s-emen, de borzasztónak tartom az új dizájnt. Ha láttamozták az üzenetem, az illető profilképe, ha pedig még nem látták, akkor egy kis kör jelenik meg az üzenetem alatt. Engem nagyon idegesít ez, szeretném visszaállítani az előző verziót, lehetséges ez?

2015. febr. 14. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna , nem.
2015. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
100%?
2015. febr. 14. 12:12
 3/6 anonim válasza:
nem lehet
2015. febr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj. Visszaallitani pedig nem tudod.
2015. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csináltál iTunes-al biztonsági mentést amikor még a régebbi volt rajta akkor lehet, különben nem.
2015. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha van ismerősöd aki csinált akkor megkéred, hogy nyissa meg az ITunes-t, keresse meg az appot, jobb klikk, mutatás Windows explorer-ben (biztos nem így írja, de most nem vagyok gép előtt), megnyílik egy mappa tele .ipa fájlokkal, lemásolja a Messenger-t, te pedig bemásolod a saját gépeden oda, és ráhúzod telóra.
2015. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!