Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom átváltani az...

Hogyan tudom átváltani az Assassin's Creed Brotherhood-ban oroszról angolra vagy talán még magyarra?

Figyelt kérdés
A játék nem eredeti, letöltöttem torrentről, de csak orosz nyelv van rajta ami eléggé el tudja rontani a játékélményt mert a sztori nincs meg így. Honnan tudnék leszedni egy müködő magyarosítást, vagy talán egy angol szinkront? A magyarositasok.hu-rol letöltött nem müködik.

2015. febr. 14. 12:47
 1/3 Csori96 ***** válasza:
Lehet, hogy egy agyontömörített verziót töltöttél le, melyből kiszedtek minden más nyelvet. A magyarítás valószínűleg az angol nyelvi fájlokat íja felül, de te azokkal nem rendelkezel, így persze hogy nem működik.
2015. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és honnan tudnám letölteni a hozzzá tartozó angol nyelvi fájlokat?
2015. febr. 15. 09:26
 3/3 Csori96 ***** válasza:
Mivel az agyontömörített orosz verziók kivételével a játék minden más verziója tartalmaz angol nyelvet, ezért nem valószínű, hogy külön feltöltötték volna az angol nyelvi fájlokat. Azt tanácsolom, hogy tölts le egy normális verziót vagy vedd meg a játékot.
2015. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!