Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elektronikus zenét programmal...

Elektronikus zenét programmal tudok készíteni? (értelmes válaszokat felpontozom/megy a zöld kéz)?

Figyelt kérdés
Jean Michel Jarre hoz hasonló elektronikus zenére gondolok tudom a gondolat erős de ha már 5 %-ban megközelítem a szintjét akkor az jó saját magam szórakoztatására készíteném esetleg haveroknak mutatnám meg

2015. febr. 14. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Troll kérdés. Oximoronnal kezd, aztán zárójelbe odaírja az "értelmes válaszokat"...
2015. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

"de ha már 5 %-ban megközelítem a szintjét"


Neked is kimosta az agyad az a hypeolás, amit ekörül a popsztár körül műveltek súlyos két-három évtizedig.


Egy normális zeneelméleti tudást magadra szedsz, billentyűn (zongorán) megtanulsz játszani, vagy helyette jobban megtanulsz kottázni (utóbbit lehet, előbb megtanulod, de macerásabb mindent kottázni, mint többségét feljátszani)... utána meg nekilátsz, és számonként (erős becsléssel) 20-30 nettó munkaórával, tisztességes igényességgel és átlagemberhez méltó kreativitással kétszer-háromszor JOBBAT összehozhatsz, mint ez a nyavajás popsztár.


Kb. annak az árnak az 1 ezred részéből, amit ő kb. hetente elverhet egy új játékára.

2020. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!