Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen védelmeket használtok...

Milyen védelmeket használtok (külön Web, külön Hálózat, külön Antivírus, külön még ha van más) leírnátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék minden védelmet használni, ami létezik, biztosra, ami tényleg figyel mindent, de külön külön is jó lenne.


Ha tudtok ötleteket légyszíves ne sajnáljátok.


Én innen találtam eddig ötletet, van benne összehasonlítás és hatékonyság ( [link] de jó lenne tapasztaltaktól is hallani hogy rakjam össze, hogy minden védve legyen.


Egy átlagos asztali gép netezésre, fájlcserélésre...


2015. febr. 15. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Józan észt. Nem nyitok meg ismeretlen tartalmat. Ezenkívül böngészőhöz ad-Block és noScript.
2015. febr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

+ 1 az elsőnek

meg egy jó antivírus pl.: eset nod32 smart security

esetleg havonta egyszer le futathatsz még egyet.: [link]

és mindig privát böngészést használok(pl.: firefox-ál belehet állítani), nem tárolok semmi cookie-t, jelszót stb.

és ha lehet nyílt forráskódú dolgokat használok, mert abban biztos nincs semmi elrejtve

2015. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt kifelejtettem: [link]
2015. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bocsi hogy ilyen sokszor válaszolok, de közben jutnak eszembe a dolgok:

mindig friss program és operációs rendszer is nagyon fontos

2015. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!


Esetleg Bitdefendert érdemes használni hosszabban vagy mellette is ezeket? Esetleg valaki?!

2015. febr. 15. 19:14
 6/7 ffigaro12 válasza:
Az eddigi válaszokkal egyetértek,de szerintem túl van lihegve a védekezés.Én nem használom csak a beépített tűzfalat és a defendert + hetente lefuttatom a Malwarebytes Anti-Malware-t.Ez szerintem egyébként is alap program kell hogy legyen minden internetezőnek.
2015. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

OK. Köszi!


Gyanakodtam valamire, ezért kérdeztem külön-külön érdemes-e lenne...de ezek szerint nem! Köszi mégegyszer!

2015. márc. 8. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!