Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megváltoztatom az egyik...

Ha megváltoztatom az egyik merevlemezem betűjelét, akkor ugye nem tűnnek el róla az adatok?

Figyelt kérdés
Van egy külső merevlemezem, amin van jópár zene amiről lejátszási listát készítettem, de az a gond hogy ha a merevlemez előtt bedugok egy pendrive-ot vagy egy memóriakártyát vagy valamit, akkor már nem azt a betűjelet kapja amit kellene és nem működik a lejátszási lista, valamint az asztalra kirakott mappa parancsikonok sem lesznek jók... és így arra gondoltam megváltoztatom a betűjelét a lemezkezelőben, de félek hogy kötelezni fog arra hogy formázzam is a lemezt ( még sosem csináltam ilyet )

2015. febr. 16. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen nem.

De ugye, van biztonsági mentésed a fontosabb dolgaidról? Nem a betűjel-váltás miatt, csak tudod, az adathordozók nem örök életűek, és akármikor beüthet valami, ami miatt minden elveszik.

2015. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, van mindenről biztonsági másolatom.
2015. febr. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!