Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megbízható jó Gameplya felvevő...

Megbízható jó Gameplya felvevő programot keresek. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Játék (gameplay) felvevő programot keresek. Sokat olvastam utána hogy melyik a legmegfelelőbb volt amit kipróbáltam de nem jött be. D3DGear-t kipróbáltam, nekem nem jött be. Fraps kilőve a videó konvertálhatatlansága miatt. Ha van tippetek akkor kérlek titeket osszátok meg velem. Köszönöm.

Gép: W8,8320AMD(8mag),8G Ram és egy R9-es Sapphire kari.

Lehetőleg HD-ban szeretnék felvenni.


2015. febr. 16. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] ingyenes, tud az alkalmazás magyarul stb.
2015. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez elég bonyolult. A Streameléshez nem értek. Olyan kéne mint a Fraps menüje. Hotkey és veszi utána hotkey és leállítja. :)
2015. febr. 16. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

van felvevés is, nem csak stream.....


forrásokhoz beadod a játékfelvételt(jobb klikk arrra a részre) és kiválasztod melyik játék kell a lenyíló listából, de csak azt lehet ami fut és látja is


amit be kell állítani az a: Adás beállításokban a Mód hogy csak Fájlba rögzítsen + asszem alapból flv-be menti, azt át írni .mp4 -re


Videó rélsznél a felbontás és az FPS(képkocka/másodperc)


és a Kódolásnál elvileg még a Bitrátát kell, de azt még nem sikerült nekem beállítanom

2015. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a gyorsbillentyű meg ott van a beállításokban az is....
2015. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!