Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet olyan videót...

Hogyan lehet olyan videót csinálni, hogy?

Figyelt kérdés

Na szóval, hogyan lehet olyan videót csinálni, hogy le videózod ahogy játszol ( gépen játék ) és közben egy kockában ott van az arcod. Azt értem hogy kel az arcot videózni, de vele együtt a játékot is. Segítséget szeretnék kérni ez ügyben.


Itt egy példa:


[link]



2015. febr. 16. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
Külön felveszed a kettőt és összevágod.
2015. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre csak akkor az úgy nem jó :\


Az első válaszoló válaszára meg nem vált be... de köszönöm :)

2015. febr. 16. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vált be akkor próbáld újra, mert teljesen jó választ adott az első...

[link]

2015. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen biztos is, hogy tökéletes csak nem engedi feltölteni a gépre, de megpróbálom még egyszer
2015. febr. 16. 13:02
 6/7 A kérdező kommentje:
na szóval kész megcsináltam már csak az a kérdésem, hogy ide hogyan lehet programot felvenni? Five Nights at Freddy's.
2015. febr. 16. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a forrásokra(az a nagy üres terület) és ott van hogy Játék Felvevés, ha fut a program és látja is akkor válaszd ki, ha nem akkor keres más módot ottan
2015. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!