Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Valamit nagyon elrontotta...

SOS! Valamit nagyon elrontottam (a férjem kinyír) nem lehet megnyitni a képeket a gépen, de miért?

Figyelt kérdés
Ezerszer elmondta, hogy ne töltsek le hülye programokat én persze nem hallgattam rá és letöltöttem ilyen képszerkesztő programot, evvel nincs is gond, de most ha a képek könyvtárban rákattintok egy képre hogy megnyissam, hibaüzenetet ír ki és a képszerkesztő programnak az ikonja jön fel, a fájlok tipusát is megváltoztatta jpg-re, bár aztom eddig is abban volt, de nem ilyen ikonnal. Most mi legyen, nem értek annyira a szg-hez. Segítsetek!
2010. febr. 11. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Javaslataim:

- Uninstalláld a programot, talán visszaállítja a fájlhozzárendeléseket,

- Indítsd el a rendszervisszaállítást, jó esetben van egy közeli visszaállítási pont,

- Vagy ne csinálj semmit, mondd el neki, nem történt tragédia, majd megcsinálja.

2010. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jobb klikk a képre.Társítás és ott válassz ki egy programot amivel meg is nyitja.A programot meg uninstaláld.
2010. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

-juhéééééé!

Isten vagy, uninstalláltam vagy mi és sikerült!!!

Köszi mégegyszer, rem. köztünk marad :-)

jó éjt!

2010. febr. 11. 22:39
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is!
2010. febr. 11. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
:D
2010. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ceri ***** válasza:

Nem kellett volna uninstallálni. Csak mikor telepítesz ilyen prg-kat általában megkérdezi, hogy ő legyen-e az alapértelmezett a kül formátumu fájlok megnyitásához. Persze mindenki ész nélkül nyomja a next-et. Talán nem kéne kapkodni.

Utólag is lehet orvosolni a helyzetet. Jobb klik a képen/ tulajdonságok/ társítás, itt kijelölöd a régebbi pr-ot, pl. Win. fényképnézegető. Ettől kezdve az összes jpeg-et az fogja megnyitni.

2010. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ceri ***** válasza:
Ami meg a jó éjt illeti, ha velem töltesz 1-et, nem szólok a férjednek a képekről sem.
2010. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké,legközelebb jobban figyelek!!!

A többiért meg a férjem már tuti kinyírna.... ;-)

2010. febr. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!