Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelenik meg egy ismeretl...

Miért jelenik meg egy ismeretlen screenshot program, amikor megnyomom az alt gr + x-et?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen vettem észre, hogy ha a Win7-es gépemen lenyomom az altgr + x-et, akkor valami screenshot program jelenik meg. Eddig még nem volt ilyen mert sokszor használtam a kettős keresztet, amit szintén ezekkel a gombokkal lehet írni.
2015. febr. 17. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Nézz körül a feladatkezelőben ('Folyamatok' fül) gyanús (azaz olyan, amivel még nem találkoztál) háttérben futó programot. Ha nincs, akkor nyomd meg 'Az összes felhasználó folyamatainak megjelenítése' gombot és nézd át még egyszer (a már hosszabb) listát.


Ha nem találsz vagy nem is tudod, hogy mi micsoda, akkor küldj egy képernyőmentést a feladatkezelőről. :)

2015. febr. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Advanced System Care-ben kattints a felső sávban a fogaskerékre (Gyors beállítások), és kapcsold ki a Teljesítmény Monitort!
2015. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg az ASC miatt volt, most már jó.
2015. febr. 24. 16:18
 4/10 pumpál válasza:
100%
#2 válasznak ezer köszönet, nekem is ilyen problémám volt!!
2017. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: Ezek szerint még mindig nem javították ki ezt a marhaságot?
2017. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Nem bírtam magamtól rájönni mi okozhatja. És még mindig nincs javítva. :(
2017. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És van olyan program ami ezt a funkciót csinálja? És esetleg át lehet rakni másik billentyűre.
2017. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: A Windows 10-ben is benne van, Crop Tool/Képmetsző néven.
2017. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs javítva, én nemrég futottam bele.
2018. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 monakritika válasza:
A teljesítmény monitoron, ha megnyitod nagyobb képernyőre, alul baloldalt a kikapcsoló gomb mellet van egy érdekes négyzetre hasonlító ikon -> ott lehet kikapcsolni: Kapcsolj rá a " ctrl + alt + x " -re, és nyomj egy backspacet! Nekem bevált, és ilyenkor teljesen megszűnik a screenshot, de a monitor megmarad.
2019. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!